| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο + PE |
| Λειτουργίες | Επαναφόρτιση, αποκατάσταση, ανακύκλωση, ξέπλυμα |
| χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο + PE |
| Κενή δυνατότητα | 5.4m ³ /h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220 V.50Hz/110V |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Βάρος μηχανών | 86 κλ |
| Διαστάσεις | 670x640x1300mm |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| Φρένο ροδών | Ναί |
| Επίδειξη | Χρώμα 5" TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
| Συμβατό για | Αυτοκίνητο |
| Έκπλυση A/C | Υποστήριξη |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και ξεπλύνετε |
| Απεικόνιση | Χρώμα 5" TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
| Συμβατό για | Αυτοκίνητο |
| Έκπλυση A/C | Υποστήριξη |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και ξεπλύνετε |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τάση | AC220V |
| Compatiable | Μηχανή |
| Κενή αντλία | 4.5CFM, 5Pa |
| Τύπος | Δοχείο ψύξης, πλήρης-αυτόματο |
| Χρώμα | COem |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a φρέον |
| κύλινδρος | 10kg |
| Δύναμη | 220V |
| Ακρίβεια κλίμακας | 10g |