| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 κλ |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Δύναμη εισαγωγής | 700w |
| Βαλβίδα | Χειρωνακτικός |
| Δύναμη εισαγωγής | 700w |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| αντλία | 1.8CFM |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10K gs |
| Δύναμη εισαγωγής | 700w |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| αντλία | 1.8CFM |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10K gs |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Ποσοστό ανάκτησης | 95 % |
| καθαρισμός | Αριθ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Χρώμα | COem |
|---|---|
| Ψυκτική ουσία | R1234Yf |
| Συμβατό σύστημα οχημάτων | Αυτοκίνητο βενζίνης/diesel, electrocar, υβριδικό αυτοκίνητο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220VAC, 50Hz |
| Κατανάλωση ισχύος | 1200W |
| όνομα | Μηχανή αποκατάστασης ψυκτικών ουσιών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Επίδειξη | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Δύναμη εισαγωγής | 800W |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 400g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 1000g/min |
| αντλία | 6CFM |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 15kgs |
| Ανεμιστήρας και condensor | ναι |
|---|---|
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 10 κλ |
| Ανακτήστε, σκουπίστε με ηλεκτρική σκούπα, χρεώστε | ναι |
| Πλήρης αυτόματος | ναι |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |