| Επίδειξη | Χρώμα 5" TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
| Συμβατό για | Αυτοκίνητο |
| Έκπλυση A/C | Υποστήριξη |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και ξεπλύνετε |
| Recovery70*61*130cm ταχύτητα | 250g/min |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Ανακτήστε, σκουπίστε με ηλεκτρική σκούπα, χρεώστε | Ναί |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 κλ |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| πλήρης αυτόματος | ανακτήστε την κενή δαπάνη |
| αυτόματη λειτουργία | Ναί |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναί |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220 V.50Hz/110V |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Βάρος μηχανών | 86 κλ |
| Διαστάσεις | 670x640x1300mm |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240mm |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 740*640*1240 χλστ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Τύπος Refrigenrant | R134A |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | ABS μετάλλων |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 690*760*1350mm |
| Τύπος Refrigenrant | R134A |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | ABS μετάλλων |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 690*760*1350mm |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |