| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220v/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 18 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Δ*Π*Υ, mm) | 660*630*1280 χλστ |
| Χρώμα μηχανής | Γκρίζος |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a & 1234yf |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ταχύτητα δαπανών | 1kg/min |
| Μάνικα υπηρεσιών | 200cm |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ακρίβεια χρέωσης | ±0.01kg |
| Ταχύτητα δαπανών | 1000g/min |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a & 1234yf |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ταχύτητα δαπανών | 1kg/min |
| Μάνικα υπηρεσιών | 200cm |
| Ψυκτική ουσία | 134a |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*710*1240mm |
| κενή αντλία | 120L/min |
| Χρώμα | κόκκινο |
|---|---|
| πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| ανακύκλωση | Ναί |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ταχύτητα δαπανών | 1kg/min |
| Μάνικα υπηρεσιών | 2M |
| Χρώμα | COem |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a φρέον |
| Compatiable για | Όχημα |
| Δυνατότητα φίλτρων | 100kg |
| Ακρίβεια κλίμακας | 10g |
| Ψυκτική ουσία | 134a |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*710*1240mm |
| Επίδειξη | Χρώμα 5" TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
| Συμβατό για | Αυτοκίνητο |
| Έκπλυση A/C | Υποστήριξη |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και ξεπλύνετε |