| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42Kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42Kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 (W) 500 (Δ) 670MM (Χ) |
| Καθαρό βάρος | 42kgs |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | -10℃~+40℃ |
| Τάση εργασίας | 220 βολτ εναλλασσόμενου ρεύματος 50 Hz |
| Πρότυπο | X545 |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Λειτουργία ξεπλύματος | Αριθ. |
| Διάρκεια ζωής του πετρελαίου αντλιών | ώρα 10 |
| Συσκευασία | 740*660*1200 χιλ. |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240mm |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| REFR | R134a |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε, επίπεδος, επαναφόρτιση |
| Χρώμα | Γκρίζος |