| Χρώμα | κόκκινο |
|---|---|
| πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| ανακύκλωση | Ναί |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Ψυκτική ουσία | R744 (CO2) |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Χρώμα μηχανών | Σκούρο γκρι |
| Ψυκτική ουσία | R744 (CO2) |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Χρώμα μηχανών | Σκούρο γκρι |
| Recovery70*61*130cm ταχύτητα | 250g/min |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Ανακτήστε, σκουπίστε με ηλεκτρική σκούπα, χρεώστε | Ναί |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 κλ |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 750W |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος Refrigenrant | R134A |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | ABS μετάλλων |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 690*760*1350mm |
| Τύπος Refrigenrant | R134A |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | ABS μετάλλων |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Μέγεθος συσκευασίας | 690*760*1350mm |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| αντλία | 1.8 CFM |
| Ψυκτικό μέσο | R134A |
| Demension | 70*61*130cm |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| αντλία | 1.8 CFM |
| Ψυκτικό μέσο | R134A |
| Demension | 70*61*130cm |