| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Συναρτήσεις | εκροή μόνο |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Χρόνος ξεπλύματος | 10 ~50 λ. |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 κλ |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| G.W. | 101KGS |
| Αριθμό μοντέλου | 520 Χ |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| αντλία | 1.8 CFM |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ψυκτική ουσία εφαρμογής | R134A |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Φρένο ροδών | ναι |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Κάλυψη ροδών | ναι |
| Όνομα | Μηχανή αποκατάστασης ψυκτικών ουσιών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Συμπίεση | 3/8HP |
| Ακρίβεια χρέωσης | ±10 g |
| Επίδειξη | οθόνη αφής 7 ίντσας |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο + PE |
| λειτουργίες | Επαναφόρτιση, αποκατάσταση, ανακύκλωση, ξέπλυμα |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο + PE |
| Λειτουργίες | Επαναφόρτιση, αποκατάσταση, ανακύκλωση, ξέπλυμα |
| Χρώμα | Κόκκινος και προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Αφαιρέστε | Πετρέλαιο Sluddge και κατάθεση άνθρακα |
| Δύναμη εισαγωγής | 1300W |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε + επίπεδος |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τάση | 220v/380v |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, μηχανή, αντλία |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε + επίπεδος |