| Κάλυψη του /wheel φρένων ροδών | Ναί |
|---|---|
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Πλήρης αυτόματος (recover+vacuum+charge) | Ναί |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250 γ/λ. |
|---|---|
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση | 110v/220v |
| Απεικόνιση | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| σωλήνας σέρβις | 2μ |
| Ποσοστό ανάκτησης | 95 % |
| Εξουσία | 220V, 50Hz |
| Ταχύτητα κενού | 60 λίτρα/λεπτό |
| κενή αντλία | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Χρώμα μηχανών | Γκρίζος |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 660*630*1280 χλστ |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Ψυκτική ουσία | R134a |
| Αυτόματη λειτουργία | ναι |
| Ανεμιστήρας και condensor | ναι |
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 10kgs |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναί |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 10kgs |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναί |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Επίδειξη | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 740*640*1240 χλστ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |