| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 74*64*124 εκ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240 χλστ |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα μηχανών | Κόκκινος |
| Αριθμό μοντέλου | X 530 |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Χρώμα | κόκκινο, μπλε |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Δύναμη εισαγωγής | 800W |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 400g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 1000g/min |
| αντλία | 6CFM |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 15kgs |
| Βάση δεδομένων & editable βάση δεδομένων | Ναί |
|---|---|
| Ενσωματωμένος εκτυπωτής | Ναί |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| έγχυση πετρελαίου | Αυτόματη |
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
|---|---|
| Κατάσταση λειτουργίας | Αυτόματη |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα TFT |
| Κάλυψη του /wheel φρένων FWheel | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
|---|---|
| Κατάσταση λειτουργίας | Αυτόματη |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα TFT |
| Κάλυψη του /wheel φρένων FWheel | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |