| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
|---|---|
| Compatiable για | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Μεγάλος μετρητής | Ναί |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Φρένο ροδών | Ναί |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | ναι |
| Έγχυση πετρελαίου | Αριθμητικό πληκτρολόγιο |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
| Κάλυψη του /wheel φρένων ροδών | Ναί |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 1200 W |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 1200 W |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, κόκκινος, γκρίζος |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 700w |
| Μέγεθος συσκευασίας | 700*610*1300mm |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ψυκτική ουσία εφαρμογής | R134A |
| Βάση δεδομένων & editable βάση δεδομένων | ναι |
|---|---|
| Ενσωματωμένος εκτυπωτής | ναι |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Έγχυση πετρελαίου | Αυτόματος |
| Χρόνος ξεπλύματος | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| αντλία | 1.8CFM |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |