| Χρόνος ξεπλύματος | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| αντλία | 1.8CFM |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Έγχυση πετρελαίου | Αριθμητικό πληκτρολόγιο |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Χρώμα | Μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Δύναμη | 700Watt |
| δυνατότητα δαπανών | 800g/min |
| Ψυκτική ουσία | R134a |
| Demension | 70*61*130cm |
| Επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Ξηρά δυνατότητα φίλτρων | 80KG |
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220v/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 18 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Δ*Π*Υ, mm) | 660*630*1280 χλστ |
| Χρώμα μηχανής | Γκρίζος |
| κενή αντλία | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 660*630*1280 χλστ |
| Χρώμα μηχανών | Γκρίζος |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
|---|---|
| Τάση | 220V |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Μέγεθος μηχανήματος (D*W*H, mm) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα μηχανών | Κόκκινος |
| Χρώμα | κόκκινος |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Δυνατότητα δαπανών | 800g/min |
| Κενή δυνατότητα | 5.4m ³ /h |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Ψυκτική ουσία | R744 (CO2) |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Χρώμα μηχανών | Σκούρο γκρι |