| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240mm |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 740*640*1240 χλστ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 74*64*124 εκ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 74*64*124 εκ |
| Χρώμα μηχανών | Κόκκινο & Γκρι |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240 χλστ |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| Τάση | 110v/220v |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, γκρίζος, πράσινος |
| Καθαρό βάρος | 80 kg |
| Μικτό βάρος | 86 κλ |
| Μέγεθος συσκευασίας | 610 * 710 * 1300 |
| Τάση εργασίας | 220V/HZ |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Θερμοκρασία εργασίας | 10℃-50 ℃ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Αριθμό μοντέλου | X 530 |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Χρώμα | κόκκινο, μπλε |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Ψυκτικό μέσο | R134A |
|---|---|
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Αυτόματη |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Απεικόνιση | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λειτουργία ντουλαπιού | Μέταλλο +ABS |
| Δυνατότητα ξηρού φίλτρου | 80 κιλά |
| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 120 λίτρα/λεπτό |
| Χρώμα | ασήμι |