| Χρώμα | γκρι, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Όχημα |
| Επίδειξη | 7» χρώμα LCD |
| αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Χρώμα | κόκκινο |
|---|---|
| Ξέπλυμα | Ναί |
| ανακύκλωση | Ναί |
| Χρόνος ξεπλύματος | 10 ~50 λ. |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Τύπος | Δοχείο ψύξης |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε, γκρίζος, κόκκινος |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός |
| Τάση | 110-240V |
| Δύναμη | 700w |
| Χρώμα | Γκρίζος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Ποσοστό αποκατάστασης | 95% |
| Δύναμη | 220V |
| Ακρίβεια κλίμακας | 10g |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*640*1240mm |
| Χρώμα μηχανών | Κόκκινος |
| Δύναμη εισαγωγής | 750 W |
|---|---|
| Τάση | 220V |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Μέγεθος μηχανήματος (D*W*H, mm) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη εισαγωγής | 0,75 kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Δ*Π*Υ, mm) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα μηχανής | το κόκκινο |
| Χρώμα | κόκκινο |
|---|---|
| Ξέπλυμα | Ναί |
| ανακύκλωση | Ναί |
| Χρόνος ξεπλύματος | 10 ~50 λ. |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
|---|---|
| Τάση | 220V |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Μέγεθος μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*640*1240mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Βάρος | 90000g |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |