| Επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Χρώμα | κόκκινος |
| Κενή αντλία | 2L/s |
| Δύναμη | 220V, 50HZ |
| Απεικόνιση | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λειτουργία ντουλαπιού | Μέταλλο +ABS |
| Χρώμα | το κόκκινο |
| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 2L/s |
| Εξουσία | 220V, 50Hz |
| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220v/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 18 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος (Δ*Π*Υ, mm) | 660*630*1280 χλστ |
| Χρώμα μηχανής | Γκρίζος |
| Ψυκτική ουσία | 134a |
|---|---|
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*710*1240mm |
| Χρώμα | Γκρίζος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Ποσοστό ανάκτησης | 95% |
| Δύναμη | 220V |
| Ακρίβεια κλίμακας | 10g |
| χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών | Στο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα Vacuumizing | 4 L/S |
| επίδειξη | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Υποψήφιος | Υβριδικό και ηλεκτρικό wehicle complatible |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Αποκατάσταση | περισσότερο από 65% |
| Επιδείξεις | οθόνη 7 touth |
| Ικανότητα | kilogrand 18 |
| Ψυκτική ουσία | R134a |
|---|---|
| Κενή ταχύτητα | 5.4m3/h |
| Αποδοτικότητα αποκατάστασης | 95% |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 κλ |
| Διάρκεια ζωής του πετρελαίου αντλιών | 10 χ |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Αεροσυμπιεστής | 3/8HP |
| Ψυκτική ουσία | R134a |
| Όρος | νέος |
| Ανεμιστήρας και condensor | ναι |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 74*64*124 εκ |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |