| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 740*640*1240 χλστ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50Hz |
| Χωρητικότητα κυλίνδρου | 10 κιλά |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 74*64*124 εκ |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 κιλά |
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών | 740*640*1240 χλστ |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10kg |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| Φρένο ροδών | Ναί |
| Ψυκτικό μέσο | R134A |
|---|---|
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Αυτόματη |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Απεικόνιση | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λειτουργία ντουλαπιού | Μέταλλο +ABS |
| Δυνατότητα ξηρού φίλτρου | 80 κιλά |
| ΑΝΤΛΙΑ ΚΕΝΟΥ | 120 λίτρα/λεπτό |
| Χρώμα | ασήμι |
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, κόκκινος, γκρίζος |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 700w |
| Μέγεθος συσκευασίας | 700*610*1300mm |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ψυκτική ουσία εφαρμογής | R134A |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Μεγάλος μετρητής | Ναι |
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναι |
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
|---|---|
| Κατάσταση λειτουργίας | Αυτόματη |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα TFT |
| Κάλυψη του /wheel φρένων FWheel | Ναί |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
| Κάλυψη του /wheel φρένων ροδών | Ναί |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Εγγύηση | 1 έτος |