| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Χρόνος ξεπλύματος | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| αντλία | 1.8CFM |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Έγχυση πετρελαίου | Αριθμητικό πληκτρολόγιο |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Ψυκτική ουσία | 1234yf |
|---|---|
| κενή αντλία | 120L/min |
| Τάση | 220V/50Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Χρώμα | κόκκινος |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Δυνατότητα δαπανών | 800g/min |
| Κενή δυνατότητα | 5.4m ³ /h |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250 γ/λ. |
|---|---|
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση | 110v/220v |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| Φρένο ροδών | Ναι |