| Επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Ξηρά δυνατότητα φίλτρων | 80KG |
| Κενή αντλία | 120L/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Κενή αντλία | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 784*644*1300mm |
| Χρώμα μηχανών | γκρίζος |
| Δύναμη εισαγωγής | 0.75kw |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10 χιλιόγραμμα |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 740*640*1240 χλστ |
| Χρώμα μηχανών | Κόκκινος |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250 γ/λ. |
|---|---|
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση | 110v/220v |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| συμβατό σύστημα για | αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Εμφάνιση | 4.3 «χρώμα TFT |
| Μέγεθος συσκευασίας (W*D*H) χιλ. | 690*760*1380 |
| Βάση δεδομένων & editable βάση δεδομένων | Ναί |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο/προσαρμογή |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| έγχυση πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| συμβατό σύστημα για | αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Εμφάνιση | 4.3 «χρώμα TFT |
| Μέγεθος συσκευασίας (W*D*H) χιλ. | 690*760*1380 |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| συμβατό σύστημα για | αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Εμφάνιση | 4.3 «χρώμα TFT |
| Μέγεθος συσκευασίας (W*D*H) χιλ. | 690*760*1380 |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| συμβατό σύστημα για | αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Εμφάνιση | 4.3 «χρώμα TFT |
| Μέγεθος συσκευασίας (W*D*H) χιλ. | 690*760*1380 |