| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | αυτοκίνητα |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
|---|---|
| Δυνατότητα δαπανών | 800g/min |
| επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
| Κενή δυνατότητα | 5.4 m3/h |
| Πλήρης αυτόματος | Ναι |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| έγχυση πετρελαίου | Αυτόματη |
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 15kgs |
| Μέγεθος συσκευασίας | 860*710*1470mm |
| Χρώμα | κόκκινο |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα/μίνι λεωφορεία |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
| Συναρτήσεις | Ανακυκλώστε |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
|---|---|
| Εξουσία | 220V±10%, 50/60Hz |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Κατάσταση λειτουργίας | Αυτόματη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα | x570 μηχανή αποκατάστασης εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Μάνικα υπηρεσιών | 2M |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18kg |
| Αποδοτικότητα ψυκτικών ουσιών | >95% |
| Όνομα | x570 μηχανή αποκατάστασης εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Συμπίεση | 3/8HP |
| Accuarcy χρέωσης | ±10g |
| επίδειξη | οθόνη αφής 7 ίντσας |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και ξεπλύνετε |
| Έκπλυση A/C | ΝΑΙ |
| Χρώμα | Κόκκινο ή Γκρι |