| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| Δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ταχύτητα δαπανών | 1000g/min |
| Μάνικα υπηρεσιών | 200cm |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Μέγεθος συσκευασίας (W*D*H) χιλ. | 710*860*1470 |
| Καθαρό βάρος (κλ) | 125 |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Χρώμα | Κόκκινο ή γκρι Η |
| Καθαρό βάρος | 85kg |
| Όνομα | x571 μηχανή αποκατάστασης εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Συμπίεση | 3/8HP |
| Διάρκεια ζωής του λαδιού αντλίας | 10H |
| Καθαρό βάρος | 160KG |
| όνομα | Μηχανή επαναφορτίσεων εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Demension | 70*61*130cm |
| Μέταλλο | ABS |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
| δύναμη | AC 220V ± 10 % , 50 / 60 Hz |
| Ταχύτητα φόρτισης | 1000 γρ./λεπτό |
| μάνικα υπηρεσιών | 200 εκ |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8HP |
| δύναμη | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |
| Ταχύτητα δαπανών | 1000g/min |
| Μάνικα υπηρεσιών | 200cm |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R134a |
|---|---|
| Συμπιεστής | 3/8 HP |
| Δύναμη | AC 220V ± 10 % , 50 / 60 Hz |
| Ταχύτητα φόρτισης | 1000 γρ./λεπτό |
| σωλήνας σέρβις | 200 εκ |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| λειτουργίες | Επαναφόρτιση, αποκατάσταση, ανακύκλωση, ξέπλυμα |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Δυνατότητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Ποσοστό ανάκτησης | 95 % |
| Ξέπλυμα | αριθ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, Hz 50/60 |