| Τύπος | Ψυκτικό μέσο ανάκτησης μηχάνημα |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | 520 Χ |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Εξουσία | 700w |
| Τύπος | Μηχανή αποκατάστασης ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ. | X520 |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Δύναμη | 700w |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Τάση | 220V |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 10kgs |
| Κάλυψη του /wheel φρένων ροδών | Ναί |
|---|---|
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Πλήρης αυτόματος (recover+vacuum+charge) | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα/μίνι λεωφορεία |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε |
| χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο + ABS |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Εμφάνιση | Blacklit |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Βάση δεδομένων & editable βάση δεδομένων | ναι |
|---|---|
| Ενσωματωμένος εκτυπωτής | ναι |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Έγχυση πετρελαίου | Αυτόματος |
| επίδειξη | LCD |
|---|---|
| Τρόπος γραφείου | Μέταλλο +ABS |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Κενή ταχύτητα | 5.4m3/h |
| Δύναμη | 220V, 50HZ |