| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή αποκατάστασης ψυκτικών ουσιών |
| Αντλία | 1.8 CFM |
| Ψυκτική ουσία | R134a |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| όνομα | Μηχανή αποκατάστασης ψυκτικών ουσιών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Καθαρό βάρος | 80kg |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
|---|---|
| Compatiable για | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Μεγάλος μετρητής | Ναί |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Φρένο ροδών | Ναί |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
|---|---|
| Compatiable για | αυτοκίνητα |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο + ABS |
| Εμφάνιση | 4.3 «χρώμα TFT |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| Χρώμα | κόκκινο/μπλε |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 600g/min |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Ταχύτητα δαπανών | 1200g/min |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
|---|---|
| Compatiable για | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Αυτόματη |
| Εμφάνιση | 4.3» χρώμα TFT |
| Demension | 69*76*138cm |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Τρόπος γραφείου | μέταλλο +ABS |
|---|---|
| Compatiable για | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | Αυτόματη |
| Συναρτήσεις | Ανακυκλώστε |
| Κενή δυνατότητα | 5.4m ³ /h |
| Χρώμα | Γκρίζος |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητα |
| Επίδειξη | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματος |
| Τύπος | Ψυκτικό μέσο ανάκτησης μηχάνημα |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | 520 Χ |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 250g/min |
| Ταχύτητα δαπανών | 800g/min |
| Εξουσία | 700w |