| Αριθμό μοντέλου | X 530 |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Χρώμα | κόκκινο, μπλε |
| Δύναμη εισαγωγής | 750W |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 10℃-50 ℃ |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | ναι |
| Έγχυση πετρελαίου | Αριθμητικό πληκτρολόγιο |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο, λεωφορείο & φορτηγό |
| πλήρης αυτόματος | recover+vacuum+charge |
| Φρένο ροδών | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινος/μπλε/προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134A |
| Compatiable για | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Χρόνος ξεπλύματος | 10 ~50 λ. |
| Ταχύτητα αποκατάστασης | 300g/min |
| κενή αντλία | 120L/min |
|---|---|
| Τάση | 220V/50HZ |
| Ικανότητα κυλίνδρων | 18 χιλιόγραμμα |
| Χρώμα μηχανών | Γκρίζος |
| Διαστάσεις μηχανών (D*W*H, χιλ.) | 660*630*1280 χλστ |
| Βάση δεδομένων & editable βάση δεδομένων | Ναί |
|---|---|
| Ενσωματωμένος εκτυπωτής | Ναί |
| Εμφάνιση | 5» χρώμα LCD |
| Αγωγός πετρελαίου | Αυτόματη |
| έγχυση πετρελαίου | Αυτόματη |
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 10kgs |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναί |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Ανεμιστήρας και condensor | Ναί |
|---|---|
| Ικανότητα κυλίνδρων (κλ) | 10kgs |
| Δύναμη εισαγωγής | 1200W |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναί |
| έγχυση πετρελαίου | Πληκτρολόγιο |
| Επίδειξη | 5» χρώμα TFT |
|---|---|
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Τύπος ψυκτικών ουσιών | R134a |
|---|---|
| Compatiable για | Αυτοκίνητο |
| Ξέπλυμα A/$l*c | Ναι |
| Λειτουργίες | Ανακυκλώστε και επίπεδος |
| Χρώμα | Κόκκινο ή γκρι |